Wadtriathlon Schiermonnikoog 2024

We hadden een prima overtocht met de NOORDSTER, vanwege een dubbele boeking op de SILVERWIND. Maar terwijl wij alles op het eiland aan het klaar maken waren, wakkerde de wind verder aan. Nadat het zwemmen vanwege de slechte omstandigheden werd afgelast, werden de deelnemers per bus naar de jachthaven vervoert. Aldaar werd gestart om 13:15 uur op de fiets, gelukkig zat de stemming er nog lekker in. Hieronder de uitslagen.

Uitslag Heren:                                Tijd:                       Bijzonderheden:

Wierd Smits                                   14:05 uur               1e prijs
Anthony Duursma                          14:06 uur               2e prijs
Brendan Hadden                           14:10 uur               3e prijs
Robbert Bergenhenegouwen        14:11 uur
Ben Timmer                                  14:14 uur
Martin Gerritsen                            14:15 uur
Albert Jans                                    14:16 uur
Bart de Jong                                  14:16 uur
Edo Jans                                       14:18 uur
Sander Boer                                  14:20 uur
Rob Tander                                    14:23 uur
Huib Tander                                   14:23 uur
Merlijn Beerepoot                           14:26 uur
Wim van Everdink                          14:44 uur
Gert Timmer                                   14:45 uur
Arnold Klamer                                 14:46 uur
Tonke Groot                                                                  geen tijd bekend

Uitslag Dames:                              Tijd:                        Bijzonderheden

Helena Nugteren                            14:11 uur                 1e prijs
Jitske Hendriks                               14:12 uur                 2e prijs
Stieneke Karssies                           14:12 uur                 3e prijs
Nina Straatman                               14:13 uur
Selma ten Broek                             14:13 uur
Helga de Ruiter                               14:14 uur
Isa Dols                                           14:15 uur
Eva Poelman                                   14:16 uur
Annekin Faber                                  14:18 uur
Joke Bruining                                    14:18 uur
Emma de Jong                                  14:19 uur
Anne Rixt Epema                              14:20 uur
Stijntje Dols                                       14:20 uur
Ingrid Boender                                   14:20 uur
Elke Veenema                                    14:22 uur
Nikkie Beukhof                                  14:23 uur
Esther van der Bolt                            14:23 uur
Gina Biervliet                                     14:25 uur
Marjo Blok                                         14:26 uur
Erica van Doorn                                14:27 uur
Marieke Bregman                             14:27 uur
Henny Seinen                                   14:27 uur
Maaike Huizing                                 14:29 uur
Margreet ter Schure                          14:30 uur
Syarda Vogel                                     14:30 uur
Ilse Verloove                                      14:30 uur
Rita Tjoelker                                       14:30 uur
Janneke Huizing                                14:33 uur
Sterre Streekstra                                14:44 uur
Annemarie Nienhuis                           14:44 uur
Janet Pras                                          14:44 uur
Gwenda van der Vaart                       14:45 uur
Marike Schepers                                14:46 uur
Wietske ter Schure                             14:48 uur
Sally Evertse                                       14:50 uur
Martine de Koning                               14:54 uur
Sandra Gosselink                                15:08 uur
Tjitske Artz                                           15:08 uur
Wieke de Jong                                     15:09 uur
Jannie Vennik                                       15:09 uur
Rita Leistra-Fidder                                                       Geen tijd bekend

Omdat alle winnaars op het eiland bleven moest de prijsuitreiking even snel op de Silverwind plaatsvinden. Gelukkig was Arriva zo flexibel om daarna de deelnemers die op het eiland bleven nog even mee te nemen naar het dorp. De Silverwind was op dat moment wel beschikbaar om de deelnemers weer terug te brengen naar Lauwersoog. Ondanks dat het zwemmen niet door kon gaan, was het tocht nog een geslaagde dag.

Share on social networks

Esther Toxopeus

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws.

    Laatste nieuws
    AFGELASTINGEN
    14 juni 2024
    AFGELASTINGEN
    Alle wadlooptochten op zaterdag 15 en zondag 16 juni zijn afgelast vanwege instabiel weer en hoge waterstanden.
    Nieuwsbrief

    Als u zich inschrijft voor onze nieuwsbrief, hoort u als eerste het laatste nieuws.

      Website & Boekingssoftware door NORISK Software

      Translate »